Terapeuci

Międzynarodowi Certyfikowani Terapeuci NFR Padovan

odbyli całościowy kurs zwieńczony egzaminem certyfikującym akredytowany przez Pro Sinapse w Brazylii:

Terapeuci z elementami NFR Padovan:

  • Antoniewska Joanna – Gdańsk (moduł I [2017]), moduł II [2018])
  • Bobowska Anna  – Wrocław (moduł I [2017]), moduł II [2018])
  • Buczek Justyna – Krosno/Odrzykoń (moduł I [2018]), moduł II [2018]) 
  • Cholewka Anna – Kraków (moduł I i II [2015], III i IV [2016])
  • Czeleń Aleksandra – Ząbkowice Śląskie/Bielawa (moduł I [2017]), moduł II [2018]) 
  • Dahm Edyta - Gdynia, (moduł I [2017]), moduł II [2018]) 
  • Folta - Półchłopek Anna – Krościenko Wyżne (koło Krosna) (moduł I [2018], moduł II [2019]), moduł IV (2021)
  • Jaksiboga Aleksandra – Szczecin (moduł I i II [2016], III [2017])
  • Jakubczyk-Szwarc Dagmara – Wrocław (moduł I [2018]),  moduł II [2019]) 
  • Janiak Joanna - Gorzów Wlkp. (modul I i moduł II [2019])
  • Janus Marzena – Kielce (moduł I i II [2015], III i IV [2016], V [2017])
  • Januszczak Katarzyna – Krosno (moduł I [2017])
  • Jarzębska Katarzyna – Warszawa (moduł I i II [2016], III [2017])
  • Jelonkiewicz-Szostak Jolanta – Warszawa (moduł I i II [2016], III [2017])
  • Juszko Karolina – Opole (moduł I [2017], moduł II [2019]) , moduł IV (2021)
  • Kaczmarek Iwona – Poznań (moduł I i II [2016], III [2017])
  • Kałkun-Markiewicz Magdalena – Wrocław (moduł I i II [2016])
  • Karaś Danuta – Kraków (moduł I [2011])
  • Klejnowska Agata Nina - Płońsk (moduł I [2018], moduł II [2019]), moduł IV (2021)
  • Koczan Alicja – Gdańsk (moduł I [2017])
  • Krasnodębski Jarosław – Otwock/Warszawa (moduł I [2018])
  • Król Małgorzata – Wrocław (moduł I [2011])
  • Królikiewicz Sylwia – Olsztyn (moduł I i II [2015], III i IV [2016], V [2017]
  • Kruczak Ewelina- Krosno Fundacja 21 (moduł I 2018)
  • Książek Katarzyna – Głogów, Lubin, Polkowice (moduł I i II [2016], III [2017])
  • Księżyk Agnieszka – Bolesławiec (moduł I [2017]) moduł IV (2021)
  • Kubicki Filip - Miedzychod (modul I i moduł II [2019])
  • Kuc Joanna -  Ciechocin (modul I i moduł II [2019])
  • Kucharska Anna - Warszawa (modul I i moduł II [2019])
  • Lachowicz-Wołoszyn Grażyna – Zielona Góra (moduł I [2011])
  • Majdowska Jowita – Szczecin (moduł I 2018 + m.I praktyczny 2019; moduł II 2018+ m.II praktyczny 2019; 
  • moduł III 2019), moduł IV (2021)
  • Marciniak Aneta Joanna - Głogów (modul I i moduł II [2019]; moduł III; 2 x Refresh
  • Markowska Magdalena – Gubin (moduł I [2017])
  • Monika Mazurkiewicz – Ostrzeszów/Doruchów (moduł I [2018])
  • Mecha Sylwia – Szczecin ( moduł I -2018 +*m.I praktyczny 2019; moduł II 2018+ m.II
    praktyczny 2019;  moduł III 2019); moduł IV (2021)
  • Modzelewska Karolina – Olsztyn (moduł I [2016]) 
  • Musiał Sylwia – Tarnów, Krosno (moduł I i II [2016])
  • Najdek Małgorzata  -  Gorzów Wlkp. (modul I i moduł II [2019])
  • Napieraj Lilla – Opole (moduł I [2011])
  • Naszko Magdalena - Warszawa (modul I i moduł II [2019])
  • Nowaczyk Hanna – Drezdenko, Międzychód (moduł I i II [2016], III [2017])
  • Orłowska Marzena – Zielona Góra (moduł I [2017])
  • Poczwardowska Paulina – Toruń (moduł I [2017])
  • Podlasiński Bogumił – Wrocław (moduł I i II [2016], III [2017])
  • Prażanowska Anna – Słubice (moduł I i II [2016], III [2017]), moduł IV (2021)
  • Przybyłek Małgorzata – Wrocław, Smolec (moduł I i II [2016], III [2017])
  • Rafalska Judyta – Widlice, Łasin (Grudziądz) (moduł I i II [2016], III [2017])
  • Rogowska Izabela -  Sieradz/Łódź (modul I i moduł II [2019]), moduł IV (2021)
  • Roman Agnieszka – Gorlice (moduł I [2017]), moduł IV (2021)
  • Sajewicz Magda – Gdańsk (moduł I i II [2016], III [2017])
  • Samuś Agnieszka M. – Grodzisk Mazowiecki (moduł I i II [2016])
  • Sawicka Barbara – Oława/Wrocław (moduł I [2017]), moduł IV (2021)
  • Sitniewska Alicja – Rumia (moduł I i II [2018]), moduł IV (2021)
  • Stopa Joanna -  Chojnice (modul I i moduł II [2019])
  • Stępień Grzegorz - Sandomierz (moduł I [2018], moduł II [2019]) 
  • Śledzińska Małgorzata - Trzebinia, Chrzanów (modul I i moduł II [2019])
  • Śliwka-Ściana Magda – Wrocław (moduł I i II [2016]), moduł IV (2021)
  • Wasilewska-Kogut Joanna – Oława, Bielany Wrocławskie (modul III [2016])
  • Wawrzynów Marta – Wrocław/Turów (moduł I [2017])
  • Wiśniewska Maria – Bolesławiec (moduł I i II [2016], III [2017]), moduł IV (2021)
  • Zazulska Paulina – Krosno (moduł I [2017])
  • Zielińska-Stec Magdalena – Wołów (moduł I i II [2016], III [2017]), moduł IV (2021)